Web s administrací Webdesign

Sdružujeme 30 řemeslníků z oborů malíři pokojů, lakýrníci, zedníci, štukatéři, tapetáři a truhláři.Provádíme profesionální, kvalitní a včasné úpravy interiérů s více než 20letou zkušeností. Do našeho portfolia služeb patří malování bytů a interiérů, lakýrnické práce, nátěry fasád a střech, protipožární nátěry.

Webové řešení připravené pro společnost Kapitana s.r.o. obsahuje standardní funkce, které dostanou naši klienti s našim raketovým řešením.

Správce webu je schopen editovat veškerý obsah na webu. Od zadání adresy, podle které se vytvoří mapa s umístěním lokace, vytvářením nových stránek či služeb, blogových článků, banerů na hlavní stránce, správy obrázků a dokumentů či nastavení poptávkového formuláře.

Možnosti administrování jsou nekonečné. Vaše nápady a představy jsou pro nás energií, kterou vždy přetavíme v kvalitní a funkční řešení.

 


Realizované projekty

Děkuji za vytvoření nových webových stránek www.malirikapitan.cz, postupnému budování SEO a pravidelným návrhům vedoucím ke zlepšování služeb pro naši malířskou firmu Malíři pokojů - Kapitán Praha s.r.o. Nevěřil jsem, že brzy po zasetí, budu sklízet plody. Nejdůležitějším měřítkem, kromě telefonátů a pravidelných relevantních poptávek, jsou pro mne zrealizované zakázky. Jsem velice spokojen a naše spolupráce mě těší.

Michal Kapitán
Michal Kapitán
www.malirikapitan.cz