Web s administrací Webdesign

Hotelová škola v Praze 10 je řízena MHMP a má dlouholetou zkušenost a tradici ve výchově odborníků, kteří se uplatňují ve všech odvětvích hotelového průmyslu a v oblasti cestovního ruchu.Hotelová škola je členem mezinárodní organizace prestižních hotelových škol EURHODIP a dalších profesních sdružení v České republice.

Na školním portálu pro hotelovou školu Vršovice jsme pracovali od samotného začátku, pomáhali jsme již s upřesňováním a vymýšlením zadání a všech potřebných komponentů. Šli jsme krok po kroku a testovali všechny potřebné funkce který by neměli na webu chybět. K úpravám a editaci obsahu mají přístup i žáci kteří mají speciální práva ke správě informací ze školní rady a zveřejňování zajímavostí a fotografií. Všechny stránky je možné ihned sdílet na sociální media, stejně tak si ukládat nové školní události do google kalendáře.

Jeden z dalších požadavků bylo vytvořit stránky které budou pozitvině naladěné a ukazovat potencionálním žadatelům o studiu jaké to je studovat na hotelové škola Vrošovická. Na stránkách je možné vidět celá řada galerií ze studentských praxí, stáží a závěrečných zkoušek. Velice se nám také osvědčil kalendář kde mohou žáci přesně vidět nadcházející svátky a události konané ve škole.

 

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave


Realizované projekty